MISTROVSTVÍ MECHANIKŮ

Páté jubilejní klání automechaniků o pohár mistra mechanika !

MISTROVSTVÍ MECHANIKŮ

Tak Mistrovství Mechaniků má již 5.roků !

Hlavně díky té obrovské skupině lidí, kteří tomuto projektu věřili a měli chuť festival podpořit i v době, kdy po nás neštěkl ani pes.  Ačkoliv se festival mění, vyvíjí a postupně dospívá, stále si zachovává své hlavní poselství : bavit, hrát si a pomáhat. Těší nás, že každý rok festival navštěvuje čím dál více návštěvníků z celé České republiky a zahraničí.

Je příjemné vidět, jak si každý účastník festivalu najde něco svého, co ho zaujme nebo co ho zabaví. Nebo si prostě vyrazí v sobotu odpoledne jen tak z dětmi na pivko. Jsme moc rádi, že se také více zajímáte o naši společnost coraHB autodíly. Se zájmem si prohlížíte naše expozice i expozice našich dodavatelů a také, že nás navštěvujete v našich prodejnách. Nádherné  je vidět, jak nám pomáháte pomáhat potřebným. Je fajn vidět radost ve Vašich očích, když vyhrajete krásné ceny v tombolách. Líbí se nám ten rik a skotačení Vašich dětí, které se zájmem soutěží a plní úkoly. Jsme rádi, že s námi strávíte své volné odpoledne a věčer pak odcházíte v dobré náladě.

Letošní ročník se opět koná na letišti v Havlíčkově Brodě. Poprvé se náš festival koná pod záštitou města Havlíčkův Brod a pana starosty. Podpory si vážíme a jsme na ni náležitě hrdí.

Jako již tradičně celému festivalu bude vévodit klání mechaniků. Tentokráte své síly změří 20 týmů mechaniků z celé České republiky. 

Vše se bude opět odehrávat v kryté aréně, kde soutěžícím budete ještě blíž. Aréna je letos menší, takže zavodníci Vás budou mít přímo za svými zády a Vy skvěle uvidíte.  

Je připraveno pět soutěží, které opět prověří um, rychlost a onen pověstný fortel, který každý mechanik musí mít, aby překonával každodenní dobrodružství skrývající se v opravovaném voze. I tento rok přijedou změřit své síly učni  odborných škol  z oborů autoopravárenství z Vysočiny, kteří změří své síly se zkušenými pardy z oboru, takže o zajímavou podívanou nouze jistě nebude.

Doufáme, že na letošním jubilejním klání, už spatčíme transparenty fandů svých soutěžních týmů !

Přijeďte je podpořit !!

Přijďte nás navštívit.

Těšíme se na Vaši návštěvu. 

Nashledanou v sobotu 9. září !

 

Petra Záborská a Roman Nejedlý (organizátoři MM2017)


Zpět