Praktické informace

Vstupné

Jednodenní vstupné od 13:00 do 19:00 hodin.

Kategorie Vstupné
Dospělí 50 Kč / osoba
Děti do 15 let Zdarma      
Držitelé ZTP Zdarma

Pořadatel společnost coraHB autodíly s.r.o. věnuje výtěžek ze vstupného a tomboly Dětskému domovu Nová Ves u Chotěboře. 

více info
Podpořte dobrou věc

Podpořte dobrou věc

Po minulém ročníku, který nás velice překvapil dobročiností návštěvníků, dodavatelů, majitelů a zaměstnanců společnosti jsme i letos při koncipování celé akce chtěli celou akci připravit tak, aby bylo možno vybrat ještě více finančních prostředků a tyto následně věnovat na dobročinné účely.

Společnost coraHB autodíly s.r.o. se rozhodla část výtěžku ze vstupného darovat na dobročinné účely. Spolu s dodavateli a vystavovateli ještě připravuje bohatou tombolu plnou krásných a hodnotných cen.

Oba vybrané obnosy pak společnost daruje internímu oddělení v nemocnici Havlíčkův Brod. Za jakoukoliv podporu Vám předem děkujeme.

více info
Mapa místa konání akce.

Mapa místa konání akce.

aneb jak se k nám dostanete

Orientační mapka směrů jak se dostanete na MM2016

GPS 49.597518, 15.554309

Pozor vzhledem k probíhajícím pracím na rekonstrukci vozovek v centru Havlíčkova Brodu jsou některé komunikace krátkodobě a dlouhodobě uzavřené kvuli probíhajícím pracím. Například je zcela uzavřený přístup z komunikace č. 150 (příjezd od Pardubic č. 34), která spojuje Havlíčkův Brod s výpadovkou na Pardubice. V části useku u hotelu Slunce je komunikace uzavřena z důvodu výstavby mostu. 

Doufáme, že i přes tyto nástrahy si k nám cestu najdete ;)

 

 

 

 

 

 

 

více info
Plakát MM2017

Plakát MM2017

Plakát MM2017

více info
Zpět